Facebook Video Downloader

Stáhněte si zdarma videa FB online a uložte na disk

Do níže uvedeného pole zadejte URL videa na Facebooku a klikněte na Stáhnout.

Facebook Video Downloader je online nástroj, který vám pomůže rychle a zdarma stahovat videa z Facebooku ve formátu MP4 a kvalitě HD do vašeho ukládacího zařízení.

Jediné, co musíte udělat, je zadat adresu URL do poskytnutého textového pole a pomocí tlačítka s názvem „Stáhnout“ stáhnout video v dostupném formátu.

Jak používat Facebook downloader?

  1. Klikněte pravým tlačítkem na video FB nebo zkopírovat URL
  2. Vložte URL do textového pole výše
  3. Kliknutím na tlačítko „Stáhnout“ uložte video FB

Jedná se o bezplatný nástroj pro stahování videí z Facebooku, aniž byste museli instalovat plugin nebo software.

Náš online downloader na Facebooku vám umožní uložit jakékoli veřejné video na Facebooku ve vysoce kvalitním nebo nekvalitním formátu MP4. FBDownloader také umožňuje převádět videa z Facebooku do zvukových souborů MP3. Chcete-li začít, uchopte odkaz na video na Facebooku, které chcete uložit, a vložte jej na domovskou stránku. Počkejte, až naše servery rychle převedou a zpracují video do formátu MP4 ke stažení

fbvidgo dělá stahování videa z Facebooku snadným procesem a ke stažení fb videa stačí jen 2 jednoduché kroky.

FB Downloader je postaven tak, aby si kdokoli mohl stáhnout a uložit svá oblíbená videa z Facebooku online pomocí snadno použitelného webového rozhraní. Navrhli jsme web tak, aby fungoval na všech platformách, takže si můžete užít stejný uživatelský zážitek, ať už procházíte web na svém iPhonu, tabletu Android nebo PC. Tento web je zcela zdarma k použití a nevyžaduje k provozu žádný software třetích stran.

Navrhuji vám, abyste při stahování videa místo klepnutí na odkaz Stáhnout video klikněte pravým tlačítkem -> Uložit jako ... a vyberte místo, kam chcete video uložit. Mobilní uživatel si může stáhnout dlouhé stisknutí tlačítka, automaticky se začne stahovat

Youtube Video Downloader